Nabízíme ubytování ve stylové chalupě . Naše chalupa je vyhledávaná milovníky přírody, turistiky a terénní cyklistiky. K 1.1.2021 máme hodnocení na Google mapách a Facebooku 4,9 hvězdiček z 5.

Sledujte náš Facebook, kde se dočtete o novinkách na chalupě a získáte i exkluzivní nabídky Last Minute slev.

Poloha a dosažitelnost

Chalupa stojí v obci Černá Voda, v těsné blízkosti základny Rychlebských stezek.

Obec Černou Vodu najdete na severní Moravě, v Rychlebských horách, cca 20km od Jeseníku. Parkování je možné přímo u chalupy.

Vybavení a služby

NEWS 2021!!!

Vážení zákazníci, provádíme další úpravy na základě vašich připomínek. Na jaře zateplíme podkroví a vybudujeme 3 samostatné pokoje. Realizaci společně se stavební firmou ADAR ing plánujeme do konce dubna.

V přízemí najdete ložnici s 4 lůžky a kachlovými kamny, obytnou jídelnu s typickou kachlovou pecí, nově vybudovanou kuchyni, 2x WC a koupelnu se sprchovým koutem. Kuchyně je vybavena pro základní vaření. (indukční vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice).

V podkroví jsou 3 samostatné ložnice. Jedna ložnice ústí na přírodní terasu s krbovým ohništěm. Podkroví je zateplené.

Součástí chalupy je rozsáhlý pozemek, venkovní krb, gril a zahradní nábytek.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Rekreace a služby v okolí

Koupání a zábava u vody: rybníky v okolí s možností rybaření, zatopené lomy s průzračnou vodou v místě, koupaliště 7km. 

V obci: multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, možnosti vyjížděk na koních, sportovní rybolov, skalní útvary vhodné pro lezení, výborné trasy pro cykloturistiku – rodinné trasy i trasy pro náročné, možnost zapůjčení kvalitních horských kol, pěší turistika a různou náročností, houbaření, bowling 10km. 

Možnosti výletů (s dětmi): Jeseník, Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník, Zlatorudné mlýny, lázně Karlova Studánka, zámek Javorník, Tančírna v Račím údolí, Aquapark Wroclaw a mnoho dalších… S výběrem vhodných výletů vám rádi podle vašich preferencí poradíme.